EcoPAL® = Souprava určená pro naftové, benzinové a plynové motory chlazené vodou - to je náš výrobek a patent

Naše stránky jsou určeny pro  odbornou veřejnost, 
obsahují výsledky výzkumů a realizací,
proto zde nenajdete laciné efekty, ale pouze  fakta.

Obrázek1.jpg

Specifikace zařízení EcoPAL® ve využití pro spalovací motory

V první řadě je třeba říci, že se jedná o kombinované použití plně průtočných speciálních komor v obvodu palivového a chladícího okruhu, při kterém dochází k násobení účinku a vzniku zcela mimořádného efektu zvýšení výkonu a snížení spotřeby, včetně výrazného zlepšení plynulosti chodu motorů a to nejvýrazněji v nízkých otáčkách.

U p o z o r ň u j e m e, že se NEJEDNÁ o již dříve používané montáže palivových magnetických "spořičů". Jejichž efekt je proti mnou vynalezenému použití nepatrný.

V praxi se při montáži jedné až dvou magnetických komor na chladícím okruhu a další komory před vstřikovací čerpadlo na palivovém systému, dosáhne ideálního rozprášení paliva ke stěnám válců a dokonalého rychlodynamického spálení směsi. Tím dochází k maximálnímu využití veškerého paliva přeměněného do využitelného výkonu, což se projevuje v akcelereaci motoru z nízkých otáček a tím pádem i ve snížení spotřeby pohonných hmot.

U starších motorů jsem zjistil, a to v každém případě, že po ujetí 250 - 500 km došlo k výraznému zlepšení chlazení a funkce topení vlivem rozpuštění usazenin v celém okruhu, včetně chladiče a radiatoru. Dále došlo vždy k vyčištění vstřikovacích trysek a čerpadla paliva.

Se stoupajícím výkonem motorů dochází k zvýraznění výše uvedených jevů. Z toho lze odvodit, že výrazné uplatnění nastává nejen u osobních vozů, ale také u motorů s vysokým výkonem, např. motorů lokomotiv, lodí, těžkých nákladních automobilů, důlních strojů, zemědělské techniky a dalších.

Veškerá zařizení a použití jsou chráněny patenty
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one